Turlar

Bulunan Turlar: 36
100

Alanya

Alanya Rafting Turu Su üzerinde yapılan çok eğlenceli bir spordur. Özellikle nehir veya akarsular üzerinde yapılması doğa da olan tabiat güzelliklerini de sizlere gösterir. Bir çok farklı yapıdan ötürü bunlar; kaya, ağaç kütüğü gibi doğal afetler sonucu suyun hızı belirli zamanlarda değişkenlik gösterebilir.

Tarihi Yer

400

Kapadokya

Alanya Kapadokya Turu tamamen kültürel bakımdan düzenlenmiş olup, bu tur için 3 gün 2 gece veya 2 gün 1 gece olarak hizmet vermektedir.

320

Pamukkale

Pamukkale turu iki gün ve bir gece konaklamalı olarak düzenlediğimiz bir kültür turudur.Denizlinin bir ilçesi olan Pamukkale Alanyadan yaklaşık 300 km uzaklığındadır.Dünyanın en eski termal şehirlerinden biri olarak kabul edilen Pamukkale & Hiarapolis Türkiyenin turizim marka yüzüdür ve bir yaratılış harikası olan travertenleriyle ünlüdür.

249

Alanya

Alanya Dalış Turu sayesinde Akdeniz'e ait olan bütün güzellikleri keşfedeceksiniz. Üstelik sizlere bunu profesyonel eğitmenler eşliğinde harika bir su altı tecrübesi olarak veriyoruz. Özellikle yeni gelen turistlerimizin hedef noktası olan Dalış Turu çok eğlenceli ve güzel geçmektedir.

170

Manavgat

Manavgat tekne turu , Antalya’ya bağlı güzel bir ilçe olan Manavgat ortalama 60 kilometre uzaklıktadır Alanya ya ve 5 kilometre de Side ye uzaklıktadır. Bu ilçemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi ismini kendi coğrafisine ait olan Şelale ve nehir den almaktadır. Hepimiz mutlaka hayatımız da birkaç kez bunu duymuşuzdur. Manavgat Şelalesi veya Manavgat Nehir olarak.. Bu tur sayesinde gelen bütün misafirlerimiz bu güzelliğin tadına varacak ve keyifli zamanlar geçirecektir.

Yarım Günlük

80

Alanya

Alanya'ya gelen bütün turistlerimizin gün geçtikçe hayran kaldıkları Alanya Hamamları nı denemelisiniz. Alanya hamamları gerçekten insanlara huzur verir.

140

Alanya

Alanya ilçesine gelen turistlerimizin özellikle bu tatili biraz daha adrenalin dolu zamana yayması için hazırlanan ATV Safari programından haberiniz var mı? Hemen sizlere kısaca bilgiler vermek istiyoruz.

Deniz Gezisi

80

Alanya

Alanya Tekne Turu tüm yaz sezonu boyunca Nisan ve Ekim ayları arasında düzenlenir. Akdeniz ‘in muhteşem denizi ve koylarını görmek ve yaz sıcağında serinlemek için tekne turu iyi bir seçim olacaktır. Tüm gün boyu teknede yapılan animasyonlar ve farklı şovlar sizleri bekliyor.

110

Antalya

Arkeolojik ve tarihi yerleri seven turistlerimiz şuan da çok şanslı. Hazırladığımız bu program tam onların sevdiği türden. K.A.S Turu sayesinde Dünyamızın en güzel korunmuş tarihi Roma açık hava tiyatrolarından birisi kabul edilen Aspendos açık hava tiyatrosunu göreceğiz. Bu tiyatro muazzam bir akustiği ile birlikte hala konser bale gibi bir çok güzel aktivitelere ev sahipliği yapan 15.000 kişilik kapasiteye sahip bir yerdir.

120

Alanya

Heyecanı sever misiniz ? Yükseklik korkunuz yok ise eğer sizleri hemen Alanya Yamaç Paraşütü Turuna davet ediyoruz. Gökyüzüne kendinizi bırakmak ve kuş gibi uçmak istemez misiniz? Bulutlarla birlikte dans etmek için haydi buyurun.. Tam anlamı ile sizinde tatil boyunca aradığınız farklı bir aktivite budur.

99

Alanya

Alanya’da en çok tercih edilen ve oyunların oynandığı en büyük Water Planet Su Parkı bir çok turisti beklemektedir. Siz de bunlardan birisi olabilirsiniz. Su ile oynamayı seviyorsanız heyecan dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız hemen burayı tercih edebilirsiniz.

110

Alanya

Alanya Jeep Safari , adrenalin ve heyecan dolu bir gün geçirmeniz için düzenlenmiş en güzel aktivite. Off-roadlar , su savaşları , dimçayı ve görülebilecek en güzel manzaraları ile ayrıcalıklı bir tur. Özellikle dimçayında verilen yemek ve yüzme molası en ilgi çekici yerlerden birisidir. Dimçayı soğuk suyu ve doğada içiçe nehrin üstünde yemek verilen bir yer olmasıyla bilinir. Alanya’ya gelen turistlerin ve yerli halkın yoğun ilgisi bulunur.

Yarım Günlük

300

Alanya

Tatilinizi biraz daha eğlenceli hala getirmek istemez misiniz ? Hemen 3 saatlik Alanya at safari turumuza katılmalısınız.

120

Alanya

Sapadere kanyonu turu 4×4 Land Rover jeepler ile yapılmaktadır. Kanyon kısa bir süre önce Alanya Kaymakamlığı tarafından turizme açılmıştır. Alanya ‘nın kuzey doğusunda olsan kanyon merkeze 45 km uzaklıktadır. Muhteşem doğası ve soğuk suyu ile kanyon görülmesi gerekenler listesinde yerini almıştır.

190

Antalya

Günlük olarak düzenlediğimiz güzel kültürlerimizden bir tanesi olan Kekova-Demre-Myra tur programı siz misafirleri beklemektedir. Türkiye’nin en büyük insan bulunmayan adası olan Kekova Adası, ve çevresinde bulunan batık kenti, orada bulunan kaya mezarlıkları; Myra antik şehrini ve Noel baba kilisesi ile tanışacaksınız.

Gece Hayatı

240

Alanya

Alanya ya 10 kilometre uzaklıkta olan konaklı beldesinin ipek yolu üzerinde bulunan 13. Yüz yıla ait olan Şarap Han Kervansarayında Alanya Türk Gecesi organize edilmektedir. Geldiğiniz tatilden en güzel keyif alacağınız yerlerden bir tanesi de burasıdır. Burada sizlerin de mutlaka seveceğiniz türde gösterilere şahit olacaksınız.

150

Alanya

Tatiliniz boyunca yeni bir hobi edinmek isterseniz eğer mutlaka Alanya Balık Tutma Turunu denemelisiniz. Bu tur son dönemler de bütün turistlerimizin hobisi haline gelmiştir.

150

Alanya

Alanya disko botu, Alanya'nın en iyi seçeneklerinden biridir. En sevdiğiniz müziğe dans etmek ve oymak, disko teknesinde yapılabilir. Tekne üzerindeki disko gecesi Alanya kalesinin altında olur. Müzikle dolu bir gece ve eğlence sizi bu beş saatlik tekne partisinde bekliyor.

95

Alanya

Alanya'da muhteşem bir tam günlük gezinin tadını çıkarabilirsiniz. Alanya Kalesi'nden Kleopatra Plajı'na 7 saatlik tur için alabileceğiniz bazı yerler var. Yalnızca Alanya Şehir Turu'na gitmek için ihtiyacınız olan turun keyfini çıkarmanız kolaydır.
Test

315

Antalya

Aspendos Antik Kentinden Manavgat Nehri ve Şelaleye en iyi turu yaşayacaksınız. Turunuz için en iyi hizmeti en iyi tecrübeyle bulacaksınız. Bunun nedeni, Alanya tur rehberinin olması.

240

Alanya

Türkiye'yi ziyaret ederken unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz, Alanya Anamur turuna katılmanızı öneririz.

Yarım Günlük

150

Alanya

Alanya'da keyfini çıkarmak için mükemmel bir hafta sonu kaçışı yapabilirsiniz. Bu bir saatlik eğlence, güzel deniz canlılarımızın eğlenceli becerileri ile sizi eğlendirirken sizi sarhoş etmesini sağlayacak bir yunus gösterisi içerir. Eğitilmiş yunuslarımız sizinle birlikte oynayabilir ve dans edebilir.

505

Alanya

Alanya yunuslarla yüzmeyi düşünür müsünüz? Cevabınız hayır ise şimdi yapın. Ve evet ise, şimdi bizi ziyaret edin. Yunuslar, bir ve her tarafından süslenen deniz canlılarıdır. Denizdeki tekne gezintilerini, sadece bu yunuslara bir göz atmak için almış olabilirsiniz.

1130

İstanbul

Osmanlı, Roma ve Bizans imparatorluklarına Başkentlik yapmış, dünyanın en önemli kültür merkezlerinden bir tanesi olan İstanbul 'un gezilmesi için hazırlanmıştır. Ayrıca İstanbul çevresinde bulunan popüler tur bölgeleri de yine bu kategoride sunulmaktadır.

265

Side

93 ülkede, 3850 canlı performans ile 35 milyonu aşan izleyici tarafından izlenen Anadolu Ateşi, ulusal kültürümüzün gücüyle, evrensele ulaşan en görkemli projedir.

1530

Hatay

Alanya'dan başlayacak yolculuk doğuya doğru denizle ormanın adeta birleştiği mükemmel bir manzara eşliğinde devam edecektir. Muz ve portakal ağaçlarından ve Toros dağlarının eteğinden sonra ilk önce Anamur, sonra Silifke kalesi selamlayacaktır sizi.

Tarihi Yer

1530

Karadeniz

Her mevsimin ayrı bir güzelliğini ortaya çıkarttığı Karadeniz’de doğa ile başbaşa muhteşem bir tatile hazır mısınız? Yemyeşil yaylalar, berrak bir gökyüzü ve eşi benzeri bulunmayan büyüleyici manzaraları ile Karadeniz görülmeye değer bir bölge. Bu bereketli toprakların tarihini, mitolojisini, etkileyici kültürünü Karadeniz turu ile daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Soğuk havasına rağmen sıcak kanlı ve güler yüzlü insanları sayesinde Karadeniz tatilinizde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Tarihi Yer

780

Efes

Efes, Anadolu'nun batı kıyısında, bugünkü İzmir ilinin Selçuk ilçesi sınırları içerisinde bulunan, daha sonra önemli bir Roma kenti olan antik bir Yunan kentiydi. Klasik Yunan döneminde İyonya'nın on iki şehrinden biriydi.

1330

Afyon

Afyon'un termal kaplıcalarından faydalanmak için hemen Harun Demirci ile rezervasyon yaptırın.

Tarihi Yer

160

Alanya

Size Toros dağlarında güzel manzara ve gerçek Türk yaşamını göstereceğiz. Dim Nehri'nde öğle yemeği ile keyfiniz katlanacaktır.

Yarım Günlük

140

Alanya

Dimçayı, turistler ve yöre halkı için çok popülerdir. Alanya'nın sıcağından kurtulabilir ve serin suların yanında rahatlayabilirsiniz. Kendi Barbekü yeriniz bile var. Sakın kaçırmayın...

Tarihi Yer

620

Efes

Efes antik bir Yunan şehriydi ve daha sonra, bugünkü Selçuk yakınlarında, İzmir İli, Küçük Asya'nın batı kıyısındaki büyük bir Roma şehri idi. Klasik Yunan döneminde İyon Ligi'nin on iki kentinden biriydi.

Tarihi Yer

1530

Tarsus

Tarsus, Akdeniz'in 20 km içerisine uzanan tarihi bir şehirdir. 2.75 milyon nüfusu ile Türkiye'nin dördüncü büyük metropol alanı olan Adana-Mersin Metropoliten Alanı'nın bir parçasıdır.

Tarihi Yer

1330

Kıbrıs

Eski dünya cazibesini sızlayan, her zamanki alışkanlığınızın koşuşturmacasından çok uzakta güneş altında sırılsıklam bir geri çekilme. Yasemin ve hırpalı otlardaki lezzetli aromanın havada yüzen, bekleyen şölenlerin öngörüleri ile duyularınızı gıdıklayan bir yer.

280

Antalya

Alanya Yeşil Kanyon gezisi, turistleri ve güzel yeşil kanyona tekne ile özel bir yolculuk sunuyor ve Toros Dağlarının doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilir ve orada berrak sular içinde yüzebilir. Gezi Alanya, Konaklı, Mahmutlar ve Avsallar'dan alınabilir.

Tarihi Yer

135

Antalya

Alanya M.A.S turu Side, Perga, Aspendos ve muhteşem Kurşunlu Şelalesi gibi tarihi ve antik yerleri içeren eğlenceli ve bilgilendirici bir günlük tur. Bu tur Alanya ilinden başlıyor. Tapınak ve antik tiyatro da bu tur sırasında ziyaret edilir.