ALANYA

Bulunan Turlar: 19
100

Alanya

Alanya Rafting Turu Su üzerinde yapılan çok eğlenceli bir spordur. Özellikle nehir veya akarsular üzerinde yapılması doğa da olan tabiat güzelliklerini de sizlere gösterir. Bir çok farklı yapıdan ötürü bunlar; kaya, ağaç kütüğü gibi doğal afetler sonucu suyun hızı belirli zamanlarda değişkenlik gösterebilir.

249

Alanya

Alanya Dalış Turu sayesinde Akdeniz'e ait olan bütün güzellikleri keşfedeceksiniz. Üstelik sizlere bunu profesyonel eğitmenler eşliğinde harika bir su altı tecrübesi olarak veriyoruz. Özellikle yeni gelen turistlerimizin hedef noktası olan Dalış Turu çok eğlenceli ve güzel geçmektedir.

Yarım Günlük

80

Alanya

Alanya'ya gelen bütün turistlerimizin gün geçtikçe hayran kaldıkları Alanya Hamamları nı denemelisiniz. Alanya hamamları gerçekten insanlara huzur verir.

140

Alanya

Alanya ilçesine gelen turistlerimizin özellikle bu tatili biraz daha adrenalin dolu zamana yayması için hazırlanan ATV Safari programından haberiniz var mı? Hemen sizlere kısaca bilgiler vermek istiyoruz.

Deniz Gezisi

80

Alanya

Alanya Tekne Turu tüm yaz sezonu boyunca Nisan ve Ekim ayları arasında düzenlenir. Akdeniz ‘in muhteşem denizi ve koylarını görmek ve yaz sıcağında serinlemek için tekne turu iyi bir seçim olacaktır. Tüm gün boyu teknede yapılan animasyonlar ve farklı şovlar sizleri bekliyor.

120

Alanya

Heyecanı sever misiniz ? Yükseklik korkunuz yok ise eğer sizleri hemen Alanya Yamaç Paraşütü Turuna davet ediyoruz. Gökyüzüne kendinizi bırakmak ve kuş gibi uçmak istemez misiniz? Bulutlarla birlikte dans etmek için haydi buyurun.. Tam anlamı ile sizinde tatil boyunca aradığınız farklı bir aktivite budur.

99

Alanya

Alanya’da en çok tercih edilen ve oyunların oynandığı en büyük Water Planet Su Parkı bir çok turisti beklemektedir. Siz de bunlardan birisi olabilirsiniz. Su ile oynamayı seviyorsanız heyecan dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız hemen burayı tercih edebilirsiniz.

110

Alanya

Alanya Jeep Safari , adrenalin ve heyecan dolu bir gün geçirmeniz için düzenlenmiş en güzel aktivite. Off-roadlar , su savaşları , dimçayı ve görülebilecek en güzel manzaraları ile ayrıcalıklı bir tur. Özellikle dimçayında verilen yemek ve yüzme molası en ilgi çekici yerlerden birisidir. Dimçayı soğuk suyu ve doğada içiçe nehrin üstünde yemek verilen bir yer olmasıyla bilinir. Alanya’ya gelen turistlerin ve yerli halkın yoğun ilgisi bulunur.

Yarım Günlük

300

Alanya

Tatilinizi biraz daha eğlenceli hala getirmek istemez misiniz ? Hemen 3 saatlik Alanya at safari turumuza katılmalısınız.

120

Alanya

Sapadere kanyonu turu 4×4 Land Rover jeepler ile yapılmaktadır. Kanyon kısa bir süre önce Alanya Kaymakamlığı tarafından turizme açılmıştır. Alanya ‘nın kuzey doğusunda olsan kanyon merkeze 45 km uzaklıktadır. Muhteşem doğası ve soğuk suyu ile kanyon görülmesi gerekenler listesinde yerini almıştır.

Gece Hayatı

240

Alanya

Alanya ya 10 kilometre uzaklıkta olan konaklı beldesinin ipek yolu üzerinde bulunan 13. Yüz yıla ait olan Şarap Han Kervansarayında Alanya Türk Gecesi organize edilmektedir. Geldiğiniz tatilden en güzel keyif alacağınız yerlerden bir tanesi de burasıdır. Burada sizlerin de mutlaka seveceğiniz türde gösterilere şahit olacaksınız.

150

Alanya

Tatiliniz boyunca yeni bir hobi edinmek isterseniz eğer mutlaka Alanya Balık Tutma Turunu denemelisiniz. Bu tur son dönemler de bütün turistlerimizin hobisi haline gelmiştir.

150

Alanya

Alanya disko botu, Alanya'nın en iyi seçeneklerinden biridir. En sevdiğiniz müziğe dans etmek ve oymak, disko teknesinde yapılabilir. Tekne üzerindeki disko gecesi Alanya kalesinin altında olur. Müzikle dolu bir gece ve eğlence sizi bu beş saatlik tekne partisinde bekliyor.

95

Alanya

Alanya'da muhteşem bir tam günlük gezinin tadını çıkarabilirsiniz. Alanya Kalesi'nden Kleopatra Plajı'na 7 saatlik tur için alabileceğiniz bazı yerler var. Yalnızca Alanya Şehir Turu'na gitmek için ihtiyacınız olan turun keyfini çıkarmanız kolaydır.
Test

240

Alanya

Türkiye'yi ziyaret ederken unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz, Alanya Anamur turuna katılmanızı öneririz.

Yarım Günlük

150

Alanya

Alanya'da keyfini çıkarmak için mükemmel bir hafta sonu kaçışı yapabilirsiniz. Bu bir saatlik eğlence, güzel deniz canlılarımızın eğlenceli becerileri ile sizi eğlendirirken sizi sarhoş etmesini sağlayacak bir yunus gösterisi içerir. Eğitilmiş yunuslarımız sizinle birlikte oynayabilir ve dans edebilir.

505

Alanya

Alanya yunuslarla yüzmeyi düşünür müsünüz? Cevabınız hayır ise şimdi yapın. Ve evet ise, şimdi bizi ziyaret edin. Yunuslar, bir ve her tarafından süslenen deniz canlılarıdır. Denizdeki tekne gezintilerini, sadece bu yunuslara bir göz atmak için almış olabilirsiniz.

Tarihi Yer

160

Alanya

Size Toros dağlarında güzel manzara ve gerçek Türk yaşamını göstereceğiz. Dim Nehri'nde öğle yemeği ile keyfiniz katlanacaktır.

Yarım Günlük

140

Alanya

Dimçayı, turistler ve yöre halkı için çok popülerdir. Alanya'nın sıcağından kurtulabilir ve serin suların yanında rahatlayabilirsiniz. Kendi Barbekü yeriniz bile var. Sakın kaçırmayın...