ANTALYA

Bulunan Turlar: 5
520

Antalya

Arkeolojik ve tarihi yerleri seven turistlerimiz şuan da çok şanslı. Hazırladığımız bu program tam onların sevdiği türden. K.A.S Turu sayesinde Dünyamızın en güzel korunmuş tarihi Roma açık hava tiyatrolarından birisi kabul edilen Aspendos açık hava tiyatrosunu göreceğiz. Bu tiyatro muazzam bir akustiği ile birlikte hala konser bale gibi bir çok güzel aktivitelere ev sahipliği yapan 15.000 kişilik kapasiteye sahip bir yerdir.

589

Antalya

Günlük olarak düzenlediğimiz güzel kültürlerimizden bir tanesi olan Kekova-Demre-Myra tur programı siz misafirleri beklemektedir. Türkiye’nin en büyük insan bulunmayan adası olan Kekova Adası, ve çevresinde bulunan batık kenti, orada bulunan kaya mezarlıkları; Myra antik şehrini ve Noel baba kilisesi ile tanışacaksınız.

520

Antalya

Aspendos Antik Kentinden Manavgat Nehri ve Şelaleye en iyi turu yaşayacaksınız. Turunuz için en iyi hizmeti en iyi tecrübeyle bulacaksınız. Bunun nedeni, Alanya tur rehberinin olması.

449

Antalya

Alanya Yeşil Kanyon gezisi, turistleri ve güzel yeşil kanyona tekne ile özel bir yolculuk sunuyor ve Toros Dağlarının doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilir ve orada berrak sular içinde yüzebilir. Gezi Alanya, Konaklı, Mahmutlar ve Avsallar'dan alınabilir.

Tarihi Yer

499

Antalya

Alanya M.A.S turu Side, Perga, Aspendos ve muhteşem Kurşunlu Şelalesi gibi tarihi ve antik yerleri içeren eğlenceli ve bilgilendirici bir günlük tur. Bu tur Alanya ilinden başlıyor. Tapınak ve antik tiyatro da bu tur sırasında ziyaret edilir.