Alanya Anamur Turu

Alanya240

Alanya Anamur Turu

Tur paketinin özellikleri

Tarihi Yer

2840

1547

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Türkiye'yi ziyaret ederken unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz, Alanya Anamur turuna katılmanızı öneririz. Anamur, Türkiye'nin en popüler turistik yerlerinden biri olan Alanya'dan farklı bir şehir olabilir ancak tura katılırsanız, iki kasabayı ziyaret etme ve orada çok vakit geçirme şansınız var. Sadece Alanya'da eğlenceli bir deneyim yaşamanıza değil, aynı zamanda Anamur'daki heyecan verici tarihi gezi programına katılabilirsiniz.
 
Profesyonel Rehberle Tam Gün
 
Anamur, Alanya kadar kalabalık ya da canlı olmayabilir, ancak kasaba da kendi özel itirazına sahiptir. Türkiye'nin güney yakasında bulunan Mersin İli'nde bir ilçedir. Aslında, Anamur Mersin ve Antalya arasında yer almaktadır. Şehrin çoğunlukla fıstık ve muz, ayrıca bir sahil beldesi ve limanıyla biliniyor.
 
Anamur Yunanca Anemourion kelimesinden geldi, yani rüzgar değirmeni. Kasaba, çoğunlukla tarihi noktaları ve değeri ile biliniyor. Temiz deniz ve uzun kumsallara sahip olmasına rağmen, bu bölgede deniz tatili için gelen turist sayısı pek fazla değil. Bu yüzden deniz turistleri için olan imkanlar çok fazla ve sınırlı değildir. Antalya ya da Mersin'den bu şehre gidiyorsanız, yolculuğunuz yaklaşık 5 saat sürecektir. Uçakla bölgeye gelmek isterseniz, Gazipaşa havaalanı var. Alanya'dan uzak değil ve 2011 yılından beri halka açıldı.
 
Yerel Halkı ve Yerel Yerleri ziyaret edin
 
Tatilinizi geçirmek için huzurlu ve sakin bir yer arıyorsanız, Anamur en iyi seçenektir. Herhangi bir gece hayatı yok ve kışlar boyunca bu bölgeye geliyorsunuz, çok sessiz olacak. Anamur İskele, tatil beldesi ve plaj cazibesi ile biliniyor, ancak şehrin çoğunda Anamur oldukça izole ve huzurlu. Alanya'nın aksine burada koşuşturma yok.
 
Tura katıldıysanız 3. veya 4. yüzyılda Romalılar tarafından yaptırılan Mamure Kalesi gibi bazı tarihi noktaları ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için çok ilginç yerler var ve tura katılmak bu yerlere doğrudan erişmenizi sağlıyor. Birçok ilginç alan ve keşfetmek için noktalar gibi, almak için birçok ilginç tur seçenekleri vardır.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın