Alanya ATV Safari

Alanya140

Alanya ATV Safari

Tur paketinin özellikleri

Macera

3212

1698

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya ilçesine gelen turistlerimizin özellikle bu tatili biraz daha adrenalin dolu zamana yayması için hazırlanan ATV Safari programından haberiniz var mı? Hemen sizlere kısaca bilgiler vermek istiyoruz.

Alanya ATV Safari  Turu

ATV Safari: Dört tekerlekli motorsikletlerle yapılan heyecan ve adrenalin dolu bir yarış sistemidir. Alanya ATV Safarinin yapıldığı yer, ormanlarla kaplı olan toros dağlarının eteklerindeki çamurlu olan off-road yollar da siz kıymetli misafirlerimiz için hazırladığımız heyecanlı ve adrenalini bol macera turudur diyebiliriz.
Bu tura katılabilmek için illa ki ehliyetinizin olması şart değildir. ATV motorları tamamen otomatiktir ve herhangi bir zorluğu kesinlikle yoktur ve kullanımı çok basittir. Bilmeniz gereken tek şey el ile yapılması gereken gaz – fren ilişkisidir. Tura başlarken önce sizlere tanıtımı yapıldıktan sonra ve birkaç sürüş deneyimine sahip olduktan sonra bu tur için hazırlanırsınız. Bütün grupla birlikte deneyimli rehberler eşliğinde 30 km yaklaşık olarak 3 saat ATV motoru süreceksiniz.
Turun ortalarına doğru dim çayında mola verilmektedir. Bu mola da isteyen yüzme, dinlenme veya fotoğraf çekilebilir. Yaşı on iki den küçük olan miniklerimiz büyüklerinin arkasına binerek bu tura katılabilirler.
Bu tur ilginizi çektiyse ve daha farklı heyecan arıyorsanız eğer sizleri Alanya At Safari programına davet etmekteyiz. Mutlaka onu da denemelisiniz.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın