Alanya Demre Myra Kekova

Antalya589

Alanya Demre Myra Kekova

Tur paketinin özellikleri

Tarihi Yer

4470

1639

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Günlük olarak düzenlediğimiz güzel kültürlerimizden bir tanesi olan Kekova-Demre-Myra tur programı siz misafirleri beklemektedir. Türkiye’nin en büyük insan bulunmayan adası olan Kekova Adası, ve çevresinde bulunan batık kenti, orada bulunan kaya mezarlıkları; Myra antik şehrini ve Noel baba kilisesi ile tanışacaksınız.

Alanya Kekova Turu

Demre ve Kekova arasında ki tur periyodumuz da ortalama bir buçuk saat sürecek olan mükemmel bir tekne turu siz değerli misafirleri beklemektedir. Bununla birlikte yüzme ve fotoğraf çekilme molaları da olacaktır.
Öncelikle otellerinizden alındıktan hemen sonra Antalya ‘ da ihtiyaç ve kahvaltı molası verilmektedir. Hemen arkasından ise Roma tiyatrosu ile ünlü olan Myra antik şehrini, orada bulunan mezarlıkların ziyaretleri yapılmaktadır. Bu ziyaret sonrasında ise tekne turuna başlanıyor. Tekne turunda batık şehir, Kekova adasında ki ziyaretlerle birlikte tekrar mola verilmektedir.
Myra da yapılacaklar dan bazıları; öğle yemeğinden hemen sonra Nicholas kilisesi ziyaret edilecektir. Saat 20:00 civarına kadar sürecek olan bu Kekova Tur Programı mutlaka size çok eğlenceli gelecektir. Ve bu sayede görmediğiniz yerleri de keşfetmiş olacaktır. Buradan ayrıldıktan sonra hemen doğru Antalya ya gidilecektir. Burada da bir mola verildikten sonra tekrar otellere geri dönüş sağlanacaktır.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın