Alanya Disko Yat Turu

Alanya150

Alanya Disko Yat Turu

Tur paketinin özellikleri

Gece Hayatı

4657

1594

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya disko botu, Alanya'nın en iyi seçeneklerinden biridir. En sevdiğiniz müziğe dans etmek ve oymak, disko teknesinde yapılabilir. Tekne üzerindeki disko gecesi Alanya kalesinin altında olur. Müzikle dolu bir gece ve eğlence sizi bu beş saatlik tekne partisinde bekliyor.

Alanya Disko Yat Turu
 
Alanya disko tekne, teknede beş saatlik bir partidir. Bu tekne partisi, kendinizi rahatlatmak ve egzotik bir akşam geçirmek için iyi bir yol. Tekne turu Alanya'dan başlar ve Alanya'nın en büyük disko teknesidir. Alanya kalesinin gölgeleri, sihirli büyüleyici gece görüşleri ve güneydeki Türk kıyısı disko tekne gezintisini çok özel yapıyor.
 
Müzik her zaman kesintisiz. Havai fişekler ve yangın şovları, disko gecelerine ekstra heyecan katıyor. Yangın gösterileri suyun içinde gerçekleşir ve karanlık gece, yangın gösterilerinin etkisine katkıda bulunur. Eğlenceli paketlenmiş köpük partisi harika bir deneyimdir.
 
Teknede ücretsiz içecekler sunulmaktadır. Ayrıca en sevdiğim içecekler dileyenler için satın alınabilir. Her türlü içki gemide mevcuttur. Dans pistinde, bastonlarınızı en sevdiğiniz ezgilere dokunarak ve sallayarak yürüyebilirsiniz. Bu disko teknesindeki beş saat çok müziklidir ve danslarla doludur.
 
Disko tekne tüm yaş gruplarından turist taşır. Bu gemide birçok benzer gemiyi bulabilir ve onlarla arkadaş olabilirsiniz. Yeni arkadaşlarınızla atıştırmalıkların ve içkilerin tadını çıkarabilirsiniz. Beş saatlik sürüş, sonuna yaklaştıkça gemideki her insanın cehenneme kadar yorulduğu ve teknede bulunan elektrikli müzik tecrübeleriyle tamamen yarıştıkları gibi eğlenceli kahkahalar ve keyiflerle doludur. Tekne su bırakır ve sahile doğru hareket eder.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın