Kapadokya Turu

Kapadokya1000

Kapadokya Turu


Salı ve Cuma

Tur paketinin özellikleri

Tarihi Yer

4559

946

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya Kapadokya Turu tamamen kültürel bakımdan düzenlenmiş olup, bu tur için 3 gün 2 gece veya 2 gün 1 gece olarak hizmet vermektedir.

Alanya Kapadokya  Turu

Alanya şehrinden 500 km uzaklıkta bulunan ve bununla birlikte dünyanın en güzel doğa harikası olan Peri bacalarını, Doğal kaynak oluşumlarını, Kapadokya krallığını ve tarihimizden bugüne olan Türkiye’miz de bulunan Nevşehir, Kayseri, Aksaray gibi şehirler ve civarında düzenlenmektedir.
Ayrıca tur esnasında da öğreneceğiniz gibi eskiden var olan Volkanik yanardağlar; Erciyes hasan dağı ve güllü dağının patlaması ile birlikte gerçekleşen tüflerin on binlerce yıldır Sel yağmur gibi etkenlerle şekillenmiştir. Bu yer dünya da bir çok uygarlıklar için de her zaman ön planda olmuştur ve ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıklar dan bahsedecek olursak eğer; Hititliler, Firigler, Persler, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar bunlardan en başta bilinen uygarlıklardır.
Alanya Kapadokya Turu sizin hayat tecrübenize birçok şey katacağından emin olabilirsiniz. Bu tür tarihi yerler her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Gezerken rastlayabileceğiniz o kadar farklı değişik şeyler vardır ki.. Bölge de bulunan çok farklı değişik kaya oluşumlarına şahit olacaksınız. Bununla da birlikte yeraltı şehirlerine rastlayacaksınız. Bununla birlikte bu tur de görebileceğiniz farklı güzelliklerden diğerleri ise Konya Mevlana müzesi ve beraberinde Selçuklu Sultan Han kervansarayı da içerisindedir.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın