Alanya Manavgat Tekne Turu

Manavgat170

Alanya Manavgat Tekne Turu

Tur paketinin özellikleri

Deniz Gezisi

2776

1669

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Manavgat tekne turu , Antalya’ya bağlı güzel bir ilçe olan Manavgat ortalama 60 kilometre uzaklıktadır Alanya ya ve 5 kilometre de Side ye uzaklıktadır. Bu ilçemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi ismini kendi coğrafisine ait olan Şelale ve nehir den almaktadır. Hepimiz mutlaka hayatımız da birkaç kez bunu duymuşuzdur. Manavgat Şelalesi veya Manavgat Nehir olarak.. Bu tur sayesinde gelen bütün misafirlerimiz bu güzelliğin tadına varacak ve keyifli zamanlar geçirecektir.

Alanya – Manavgat Nehir Tekne Turu

Manavgat Nehir Tekne Turu konseptinde misafirlerimiz otellerinden alındıktan sonra hemen tekne ile öncelikli olarak Manavgat Şelalesine gidilir.  Etrafında muhteşem çay bahçeleri bulunmaktadır. Bu çay bahçelerinde huzur bulmamak elde değildir. Müthiş çağlayan sesi eşliğinde bu süper manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. İsteyen burada güzel bir şekilde ruhunu dinlendirir, isteyen ise bu güzel manzaraların fotoğraf karelerine ulaşır. Burada ki konaklamamız bittikten sonra rotamızı Manavgat Nehrine doğru yöneltiyoruz. Burada ki turumuz yaklaşık olarak 3 saat sürecektir. Bu üç saatlik serüven arasında çok harika zamanlar geçireceksiniz. Şanslı olan misafirlerimiz özellikle buraya ait olan ve müthiş derece de tatlı su kaplumbağlarını ve pelikanlarını görebilirler.
Bu sırada coğrafi bakımdan önemli olan Nehrin ve Akdeniz in tuzlu sularının birleştiği nokta da Kumlu Plaj bulunmaktadır. Burada bir mola verilir ve bu harika denizde yüzmek için herkes harekete geçer. Burada dilerseniz nehirde, dilerseniz de denizde yüzme imkanı bulacaksınız. Bizce her ikisini de denemelisiniz. Burada ki molamız tamamlandıktan sonra herkes tekneye geri geçer ve bu sırada öğle yemeği servisimiz başlar. Yemek sonrasında ise en son gideceğimiz yer Antalya nın en büyük pazarlarından birisi olan Manavgat Pazarına doğru yola çıkılır. Hatırlatma: Pazartesi ve Perşembe günleri sadece bu pazara servis vardır.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın