Kurşunlu Aspendos Side Turu

Antalya110

Kurşunlu Aspendos Side Turu

Tur paketinin özellikleri

Tarihi Yer

4158

1657

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Arkeolojik ve tarihi yerleri seven turistlerimiz şuan da çok şanslı. Hazırladığımız bu program tam onların sevdiği türden. K.A.S Turu sayesinde Dünyamızın en güzel korunmuş tarihi Roma açık hava tiyatrolarından birisi kabul edilen Aspendos açık hava tiyatrosunu göreceğiz. Bu tiyatro muazzam bir akustiği ile birlikte hala konser bale gibi bir çok güzel aktivitelere ev sahipliği yapan 15.000 kişilik kapasiteye sahip bir yerdir.

Kurşunlu – Aspendos – Side Turu

Turun devamında ise antik çağlara ait (Roma, Helenistik) geniş bir yapıya sahip olan kalıntılarla birlikte Apollon Tapınağına gideceksiniz. Buraları gezdikten sonra hemen arkasından nefis bir limana sahip olan Side antik şehrine tanıklık edeceksiniz. Daha sonra tertemiz oksijene sahip olan mis gibi çam ormanlarının arasında saklanmış olan mükemmel su cenneti olan Manavgat şelalesi ile karşılaşacaksınız.
Son olarak ise mesire alanlarını gezdikten sonra turumuz son bulacaktır. Sizler den en büyük ricamız bu muhteşem geziden mahrum kalmamanızdır. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın çünkü her şeye değer bir şeydir..
Bu tura gelirken kameranızı mutlaka yanınıza almayı unutmayın, Aspendos açık hava tiyatrosu Alanya ya 80 km uzaklıktadır.
Tur için fiyata dahil olmayanlar: İçecekler ve birlikte Aspendos tiyatrosu(20TL) Manavgat Şelalesi(5TL) ayrıca müze kartı olan misafirlerimiz herhangi bir ücret kesinlikle ödemeyecektir.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın