Alanya Rafting Turu

Alanya100

Alanya Rafting Turu

Tur paketinin özellikleri

Macera

4401

1723

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya Rafting Turu Su üzerinde yapılan çok eğlenceli bir spordur. Özellikle nehir veya akarsular üzerinde yapılması doğa da olan tabiat güzelliklerini de sizlere gösterir. Bir çok farklı yapıdan ötürü bunlar; kaya, ağaç kütüğü gibi doğal afetler sonucu suyun hızı belirli zamanlarda değişkenlik gösterebilir.
Alanya Rafting Turu
Alanya Rafting Turu siz değerli misafirlerimiz için eğlenceli güzel vakit geçirebileceğiniz bir aktivite olduğunu sakın unutmayın. Hatta açık açık söylemek gerekirse eğer heyecan ve adrenalin dolu vakit geçirmek isteyenler için ideal bir spordur.
Rafting Herhangi bir sağlık sorunu olmayan bütün yaşta ki insanlar için rahat bir şekilde yapabileceği tatlı bir doğa spordur.
Alanya Rafting Turu Köprü Çay üzerinde gerçekleşecektir. Köprü Çay: Antalya ilimizde bulunan köprülü kanyon ulusak park bölgesinde bulunur ve dünyaca ünlü bir yerdir. Harika bir doğaya sahiptir ve en güzel nehirlerden bir tanesidir. Burada bulunan parkur: 14 kilometredir ve botlarla birlikte profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşmektedir.
Bu bölgemize ait su sıcaklığı ortalama 12 derece olup genişliği 12 metre olarak bilinir. Ayrıca derinliği ise 3 metredir. Dünyanın her bir yerinde yapılan bu Rafting maceralarını baz alırsak bizim bulunacağımız standartlar gereği zorluk derecesi orta(3) dür. Bu parkur boyunca belirli molalarımız olacaktır. Bunlar yüzme, fotoğraf çekme, animasyon ve tabi ki yemek servisleridir.
Akdeniz bildiğiniz gibi çok sıcak bir ildir ve buranın havası insanı bazen bunaltmaktadır. Eğer ki sizde bu sıcak havalardan bunaldıysanız ve kendinizi köprü çay nehrinin soğuk sularında serinlemek ve eğlenceli hoş zaman geçirmek isterseniz hemen Alanya Rafting Turu sizi beklemektedir. Mutlaka denemelisiniz.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın