Alanya Su Parkı

Alanya99

Alanya Su Parkı

Tur paketinin özellikleri

Aquapark

2091

1665

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya’da en çok tercih edilen ve oyunların oynandığı en büyük Water Planet Su Parkı bir çok turisti beklemektedir. Siz de bunlardan birisi olabilirsiniz. Su ile oynamayı seviyorsanız heyecan dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız hemen burayı tercih edebilirsiniz.

Alanya Su Parkı

Birbirinden farklı oyunlarla dilediğiniz gibi hoş vakitler geçirmeniz mümkündür. Genellikle gelen turistlerin tamamı buraya uğrarlar ve biraz eğlenirler.
Bu ilçenin bu kadar sıcak olmasından dolayı Water Planet burada yıldızlaşmış markadır. Ortalama 2.000 kişilik kapasiteye sahiptir. Yaş sınırlaması kesinlikle yoktur ve bütün yaşlara hitap eder. Alanya ya 40 km uzaklıkta okurcalar beldesinde bulunmaktadır. Bütün gün yetişkinlerin ve çocukların vakit geçirebileceği 24 adet farklı kaydırak çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte 70 metrelik bungee jumping, 330 metrelik rafting parkuru, dalga havuzu, açık hava diskosu ve mükemmel manzaraya sahip olan terası vardır. Burada kullanılacak olan rafting, bunge jumb, menü harici yemek ve içecekler fiyata dil değildir. Özel isteklere girmektedir.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın