Alanya Türk Gecesi

Alanya240

Alanya Türk Gecesi

Tur paketinin özellikleri

Gece Hayatı

3613

1623

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya ya 10 kilometre uzaklıkta olan konaklı beldesinin ipek yolu üzerinde bulunan 13. Yüz yıla ait olan Şarap Han Kervansarayında Alanya Türk Gecesi organize edilmektedir. Geldiğiniz tatilden en güzel keyif alacağınız yerlerden bir tanesi de burasıdır. Burada sizlerin de mutlaka seveceğiniz türde gösterilere şahit olacaksınız.

Alanya Türk Gecesi

Bu güzel gece de profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan ve tasarımı sadece bize ait olan orijinal kostümler, otantik olarak bilinen kervansaray sahnesinde icra edilen; Türkiye’nin bir çok farklı bölgelerine ait olan halk oyunları, oryantel gösteriler, ateş şov vb.. bir çok güzel değişik sürprizler sizleri beklemektedir. Bu sayede unutamayacağınız bir gece ye tanıklık edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.
Alanya Türk Gecesi adı altında verilen bu güzel organizasyon da akşam yemekleri açık büfe olup, bütün alkollü veya diğer içecekler servis edilmektedir. Üstelik bunların hepsi ücrete tabidir. Dostlarınıza arkadaşlarınıza anlatabileceğiniz harika bu gecenin fiyatlarına dahil olmayan tek şey Fotoğraflardır.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın