Alanya Yamaç Paraşütü

Alanya120

Alanya Yamaç Paraşütü

Tur paketinin özellikleri

Macera

2615

1683

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Heyecanı sever misiniz ? Yükseklik korkunuz yok ise eğer sizleri hemen Alanya Yamaç Paraşütü Turuna davet ediyoruz. Gökyüzüne kendinizi bırakmak ve kuş gibi uçmak istemez misiniz? Bulutlarla birlikte dans etmek için haydi buyurun.. Tam anlamı ile sizinde tatil boyunca aradığınız farklı bir aktivite budur.

Alanya Yamaç Paraşütü Turu

Alanya nın dünyaca ünlü olan Cleopatra plajından hareket edilmek üzere otellerinizden servis ile alıyoruz. Plajda bütün herkes toplandıktan sonra belki de daha önce zevkini yaşadığınız Jeep Safari ile birlikte yolculuğa başlanır. Yaklaşık Yedi yüz metre yüksekliğinde ki Yassı Tepe uçuş alanına geliniyor.
Burada bütün uçuş esnasında bilmeniz gereken her şey sizlere söylendikten sonra ufak bir ön hazırlık yapılıyor. Daha sonra profesyonel pilotlarımız eşliğinde yaklaşık 20 25 dakika süper heyecan dolu uçuş keyfi yaptıktan sonra hep birlikte Cleopatra plajına iniş yapıyoruz.
Bu Alanya Yamaç Paraşütü Turu da son zamanlar da en çok ilgi çeken aktivitelerden birisi olmuştur. Özellikle yer değil de yabancı turistlerimizin cesaret dolu olması onların bu denemeyi birden fazla yapmalarına neden oluyor. Bazı turistlerimizde ise bu turumuz hobi haline gelmiştir. Koskoca tatil zaman sürecini burada geçirmektedir.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın