Alanya Yunus Turu

Alanya150

Alanya Yunus Turu

Tur paketinin özellikleri

Yarım Günlük

3350

1597

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya'da keyfini çıkarmak için mükemmel bir hafta sonu kaçışı yapabilirsiniz. Bu bir saatlik eğlence, güzel deniz canlılarımızın eğlenceli becerileri ile sizi eğlendirirken sizi sarhoş etmesini sağlayacak bir yunus gösterisi içerir. Eğitilmiş yunuslarımız sizinle birlikte oynayabilir ve dans edebilir. Müzik, şarkı söyleyip ayak parmaklarınızı tuttuğunuz zaman mühürlerin ve yunusların basketbol oynamasına dikkat edin. Yunusların eğitmenleriyle etkileşime girip onlara cevap verme şekillerine şaşırmayın. Ayrıca hayvana daha yakın olmak ve onunla resimleri tıklamak için bir şans da edinebilirsiniz.
 
Sualtı canlıları hakkında bilgi edinin ve güzelliğine tanık olun. Onların şaşırtıcı hamle ve yüzmek, atlama ve dansları ve hayvanların kendi içlerinde koordinasyonu gözlemlemeye değer. Doğum günleri, yıldönümlerini kutlayın, birlikte buluşalım ve şovumuzda partiler yapın. Yunuslarımızla birlikte yiyin, için ve dans edin. Hayvanlar, akıllı hareketleri hızlı bir şekilde yapacak kadar keskindir, onlardan gerçekleştirilen hareketin bir anını kaçırmamaya dikkat edin.
 
Hokkabazlarımız hokkabazlıklarıyla büyülene karşın, maskotlar ve palyaçolarla resim ve merhamet için durun. Eğlencenize eklemek için bir kukla gösterisi de düzenlenmiştir. Canlı eğlenceli atmosfer sizi bu şekilde geçirdiğiniz her anın tadını çıkaracak kadar heyecanlandırabilir. Küçükleriniz ve aileniz veya arkadaşlarınızla bu eğlenceli pakete katılın. Çocuklar, özellikle bunu bayılacaklar. Ayrıca yunus severler bu gösteriyi kaçırmamalıdır.
 
Bu yüzden birlikte atlayın ve bu harika etkinliğe katılmak için vakit ayırın ve kutlamak için anıların ve resimlerin bir demetini birlikte alın. Gösteri, haftanın her günü mevcuttur. Tam bir aile eğlencesi almanızı ve kesinlikle tekrar tekrar gelmenizi istiyoruz. Yunus severler kesinlikle bu şova gelmelidir. Hayal kırıklığına uğramayacaksın. Infact çok şaşıracaksınız. Bizi bir saat mutlulukla davet ediyoruz.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın