Alanyada Yunuslar ile Yüzün

Alanya505

Alanyada Yunuslar ile Yüzün

Tur paketinin özellikleri

Yarım Günlük

3161

1589

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Alanya yunuslarla yüzmeyi düşünür müsünüz? Cevabınız hayır ise şimdi yapın. Ve evet ise, şimdi bizi ziyaret edin. Yunuslar, bir ve her tarafından süslenen deniz canlılarıdır. Denizdeki tekne gezintilerini, sadece bu yunuslara bir göz atmak için almış olabilirsiniz. Alanya'da size, yunuslarla yüzme fırsatı buldukça bir kez bu hizmeti veriyoruz. Her zaman uzaktan hayrete düşen bir yunusa çok yakın olması ne kadar güzel olabileceğini düşünün.
 
Alanya dolphin parkı, bu etkinlik için mutlaka ziyaret edilen bir yer. En sevdiğiniz su hayvanını her yerde parkta görebilirsiniz. Havuzlarımızın serin sularına yunuslarla birlikte girme şansı yakalarsınız. Onlarla birlikte 20 dakika boyunca yüzebilirsiniz. Ve bu yüzmek sadece suda bir hareket olmayacaktır. Dans edip yunuslarla oynamak için harcadığınız 20 dakika dolu bir eğlencedir.
 
Her yerde müzik ve kahkaha ile yunuslarla dans edersiniz ve bol miktarda resim ve video çekersiniz. Onları sarılmak ve öpmek için bir şans kaçırmayın. Onu seviyorlar. Yunus parmaklarını tutun ve yunusların sizi suya sürükmesine izin verin. Bu şekilde aslında sizden çaba harcamadan yüzebilirsiniz. Eğitilmiş yunuslarımız suda size iyi bakabilir.
 
Özellikle arkadaşlar, aileler ve çocuklar ile bize katılın. Bir gününü yunuslarla çevrili olmayan diğer insanlar gibi geçirin ve günlük hayatın stresini unutun. Partilere ev sahipliği yapın ve Alanya Dolfin parkında bir araya gelin. Size çok eğlenceli ve anı dolu harika bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bu, kendinize verdiğiniz inanılmaz bir gün olacak. Yunuslarla birlikte yüzen mutlaka kalbimizde ve aklımızda kalacak ve daha fazla istemekten vazgeçmeyecek.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın