Aspendos ve Manavgat

Antalya315

Aspendos ve Manavgat

Tur paketinin özellikleri

Özel

2135

710

Tur rehberi

Tüm gerekli bilgiler

Tur sigortası

Yeni yerlerin keşfi

Tur detayları


Aspendos Antik Kentinden Manavgat Nehri ve Şelaleye en iyi turu yaşayacaksınız. Turunuz için en iyi hizmeti en iyi tecrübeyle bulacaksınız. Bunun nedeni, Alanya tur rehberinin olması. Kendinizi toparlamak istediğiniz yeri seçersiniz. Alanya Otel, Antalya Havaalanı, Avsallar, Konaklı, Okurcalar, Alanya gemi limanında veya Alanya Marina'da olabilir. Tur Rehberinin sizi seçmesini istediğiniz yerlerden birini seçebilirsiniz. Bu sadece tur acentesinden alacağınız hizmet değil. Ayrıca, Antalya Şehri'nin haritasını ve ayrıca şehir ve varış yeriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi almanıza yardımcı olacak bu broşürler verilecektir. Turun sonunda, şehre geldiğinde sizi seçtikleri noktaya getirileceksiniz.
 
Özel Aspendos ve Manavgat Şelalesi ve Nehri Turu
 
Yolculuk Aspendos'taki ana güzergaha Manavgat'a gitmek için yaklaşık 7 saat sürecektir. Kentlerin antik Aspendos başlangıç ​​noktasıdır. Aspendos, Yunan, Bizans ve Roma kültürlerinin iyi harmanlandığı şehirdir. Bu şehir Üst Şehir ve Alt Şehir Yapısı olmak üzere iki farklı kısma ayrılmıştır. Orada, Aspendos'da ayrıca Agora, Bazilika, Nymphaeum'un şaşırtıcı yerlerini bulacaksınız. Ziyaret etmesi gereken 15 km kemerli su yolları. Aspendos Tiyatrosu, Aspendos'ta ziyaret etmeniz gereken bir başka yer. Bu antik tiyatro, 15.000 kişilik kapasitesi ile biliniyor. Şaşırtıcı akustik bir tasarıma sahip olup, aşağıda ki insanların sohbetleri bile üstler tarafından dinlenecek.
Aspendos'daki bu muhteşem noktaların haricinde, Manavgat'ta size en iyi tur deneyimi yaşatacak daha fazla şey bulabilirsiniz. Aspendos, kuzeyde en büyük Roma Atmalıkları olarak bilinen Anadolu ve ayrıca nehrin en güzel manzarasının bulunduğu muhteşem akropolis gibi sizi başka yerlerde tutabilir. Ancak ziyaret etmeye değer yer Manavgat'tır. Manavgat'ın turkuaz nehri özellikle nehir boyunca geleneksel tekneyi kullanarak deneyimleyebildiğinizde sizi şaşırtacak. Manavgat'ta bulacağınız başlangıç ​​budur.
Manavgat'ta, dünyanın en geniş şelalelerinden biri olarak bilinen başka bir Manavgat Şelalesi bulacaksınız. Ayrıca orada donma sıcaklıkları yaşayacaksınız. Şelaleden sonra denize doğru yelken açmaya devam edeceksiniz. Şansın varsa, o kaplumbağaları ve pelikan'ı bulabilirsin. Manavgat'ta keyif yapabileceğiniz son nokta olarak bu gezi sırasında yüzme molası yaşayabilirsiniz.
O muhteşem noktalarından sonra deneyiminiz var, yolculuğunuz pick-up noktasına geri dönmek için en iyi servisle tamamlanacak. Aspendos'u Manavgat'a gezerken keyfini çıkarabileceğiniz en iyi deneyimlerden edinebilirsiniz. Aspendos Manavgat turunun muhteşem keyfini yaşatmak için en iyi tur ile en iyi tur rehberinizi seçin.


Rezervasyon onayı için lütfen geçerli bir email adresi giriniz.


Rezervasyon YapBunları sakın unutmayın

Kamera

Cep Telefonu

Güneş Kremi

Güneş Gözlüğü

Spor Ayakkabı

Rahat Giyim

TUR UZMANIMIZ İLE KONUŞUN

Bizimle iletişime geçmek için hemen yan taraftaki iletişim seçeneklerinden birini kullanın.

Harun Demirci

Tur Organizatörü

Telefon Numaranız

+90 543 513 01 88

Email

reservation@harundemirci.com.tr


Yorum bırakın