Günlük Turlar

Bulunan Turlar: 23
350

Alanya/Okurcalar/Side/Çolaklı/Gündoğdu/Belek/Lara/Kundu/Kaleiçi/Konyaaltı/Beldibi/Göynük/Kemer

Alanya Rafting Turu Su üzerinde yapılan çok eğlenceli bir spordur. Özellikle nehir veya akarsular üzerinde yapılması doğa da olan tabiat güzelliklerini de sizlere gösterir. Bir çok farklı yapıdan ötürü bunlar; kaya, ağaç kütüğü gibi doğal afetler sonucu suyun hızı belirli zamanlarda değişkenlik gösterebilir.

775

Alanya/Okurcalar/Side/Çolaklı/Gündoğdu/Belek/Lara/Kundu/Kaleiçi/Konyaaltı/Beldibi/Göynük/Kemer

Alanya Dalış Turu sayesinde Akdeniz'e ait olan bütün güzellikleri keşfedeceksiniz. Üstelik sizlere bunu profesyonel eğitmenler eşliğinde harika bir su altı tecrübesi olarak veriyoruz. Özellikle yeni gelen turistlerimizin hedef noktası olan Dalış Turu çok eğlenceli ve güzel geçmektedir.

449

Manavgat

Manavgat tekne turu , Antalya’ya bağlı güzel bir ilçe olan Manavgat ortalama 60 kilometre uzaklıktadır Alanya ya ve 5 kilometre de Side ye uzaklıktadır. Bu ilçemizin en büyük özelliklerinden bir tanesi ismini kendi coğrafisine ait olan Şelale ve nehir den almaktadır. Hepimiz mutlaka hayatımız da birkaç kez bunu duymuşuzdur. Manavgat Şelalesi veya Manavgat Nehir olarak.. Bu tur sayesinde gelen bütün misafirlerimiz bu güzelliğin tadına varacak ve keyifli zamanlar geçireceklerdir.

Yarım Günlük

250

Alanya/Okurcalar/Side/Çolaklı/Gündoğdu/Belek/Lara/Kundu/Kaleiçi/Konyaaltı/Beldibi/Göynük/Kemer

Alanya'ya gelen bütün turistlerimizin gün geçtikçe hayran kaldıkları Alanya Hamamları nı denemelisiniz. Alanya hamamları gerçekten insanlara huzur verir.

469

Alanya/Okurcalar/Side/Çolaklı/Gündoğdu/Belek/Lara/Kundu/Kaleiçi/Konyaaltı/Beldibi/Göynük/Kemer

Alanya ilçesine gelen turistlerimizin özellikle bu tatili biraz daha adrenalin dolu zamana yayması için hazırlanan ATV Safari programından haberiniz var mı? Hemen sizlere kısaca bilgiler vermek istiyoruz.

Deniz Gezisi

275

Alanya/Okurcalar/Side/Çolaklı/Gündoğdu/Belek/Lara/Kundu/Kaleiçi/Konyaaltı/Beldibi/Göynük/Kemer

Alanya Tekne Turu tüm yaz sezonu boyunca Nisan ve Ekim ayları arasında düzenlenir. Akdeniz ‘in muhteşem denizi ve koylarını görmek ve yaz sıcağında serinlemek için tekne turu iyi bir seçim olacaktır. Tüm gün boyu teknede yapılan animasyonlar ve farklı şovlar sizleri bekliyor.

520

Antalya

Arkeolojik ve tarihi yerleri seven turistlerimiz şuan da çok şanslı. Hazırladığımız bu program tam onların sevdiği türden. K.A.S Turu sayesinde Dünyamızın en güzel korunmuş tarihi Roma açık hava tiyatrolarından birisi kabul edilen Aspendos açık hava tiyatrosunu göreceğiz. Bu tiyatro muazzam bir akustiği ile birlikte hala konser bale gibi bir çok güzel aktivitelere ev sahipliği yapan 15.000 kişilik kapasiteye sahip bir yerdir.

680

Alanya

Heyecanı sever misiniz ? Yükseklik korkunuz yok ise eğer sizleri hemen Alanya Yamaç Paraşütü Turuna davet ediyoruz. Gökyüzüne kendinizi bırakmak ve kuş gibi uçmak istemez misiniz? Bulutlarla birlikte dans etmek için haydi buyurun.. Tam anlamı ile sizinde tatil boyunca aradığınız farklı bir aktivite budur.

748

Alanya

Alanya’da en çok tercih edilen ve oyunların oynandığı en büyük Water Planet Su Parkı bir çok turisti beklemektedir. Siz de bunlardan birisi olabilirsiniz. Su ile oynamayı seviyorsanız heyecan dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız hemen burayı tercih edebilirsiniz.

309

Alanya

Alanya Jeep Safari , adrenalin ve heyecan dolu bir gün geçirmeniz için düzenlenmiş en güzel aktivite. Off-roadlar , su savaşları , dimçayı ve görülebilecek en güzel manzaraları ile ayrıcalıklı bir tur. Özellikle dimçayında verilen yemek ve yüzme molası en ilgi çekici yerlerden birisidir. Dimçayı soğuk suyu ve doğada içiçe nehrin üstünde yemek verilen bir yer olmasıyla bilinir. Alanya’ya gelen turistlerin ve yerli halkın yoğun ilgisi bulunur.

Yarım Günlük

799

Alanya

Tatilinizi biraz daha eğlenceli hala getirmek istemez misiniz ? Hemen 3 saatlik Alanya at safari turumuza katılmalısınız.

319

Alanya

Sapadere kanyonu turu 4×4 Land Rover jeepler ile yapılmaktadır. Kanyon kısa bir süre önce Alanya Kaymakamlığı tarafından turizme açılmıştır. Alanya ‘nın kuzey doğusunda olsan kanyon merkeze 45 km uzaklıktadır. Muhteşem doğası ve soğuk suyu ile kanyon görülmesi gerekenler listesinde yerini almıştır.

589

Antalya

Günlük olarak düzenlediğimiz güzel kültürlerimizden bir tanesi olan Kekova-Demre-Myra tur programı siz misafirleri beklemektedir. Türkiye’nin en büyük insan bulunmayan adası olan Kekova Adası, ve çevresinde bulunan batık kenti, orada bulunan kaya mezarlıkları; Myra antik şehrini ve Noel baba kilisesi ile tanışacaksınız.

Gece Hayatı

Alanya

Alanya ya 10 kilometre uzaklıkta olan konaklı beldesinin ipek yolu üzerinde bulunan 13. Yüz yıla ait olan Şarap Han Kervansarayında Alanya Türk Gecesi organize edilmektedir. Geldiğiniz tatilden en güzel keyif alacağınız yerlerden bir tanesi de burasıdır. Burada sizlerin de mutlaka seveceğiniz türde gösterilere şahit olacaksınız.

Alanya

Tatiliniz boyunca yeni bir hobi edinmek isterseniz eğer mutlaka Alanya Balık Tutma Turunu denemelisiniz. Bu tur son dönemler de bütün turistlerimizin hobisi haline gelmiştir.

595

Alanya

Alanya disko botu, Alanya'nın en iyi seçeneklerinden biridir. En sevdiğiniz müziğe dans etmek ve oymak, disko teknesinde yapılabilir. Tekne üzerindeki disko gecesi Alanya kalesinin altında olur. Müzikle dolu bir gece ve eğlence sizi bu beş saatlik tekne partisinde bekliyor.

1020

Alanya

Türkiye'yi ziyaret ederken unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz, Alanya Anamur turuna katılmanızı öneririz.

Yarım Günlük

499

Alanya

Alanya'da keyfini çıkarmak için mükemmel bir hafta sonu kaçışı yapabilirsiniz. Bu bir saatlik eğlence, güzel deniz canlılarımızın eğlenceli becerileri ile sizi eğlendirirken sizi sarhoş etmesini sağlayacak bir yunus gösterisi içerir. Eğitilmiş yunuslarımız sizinle birlikte oynayabilir ve dans edebilir.

Alanya

Alanya yunuslarla yüzmeyi düşünür müsünüz? Cevabınız hayır ise şimdi yapın. Ve evet ise, şimdi bizi ziyaret edin. Yunuslar, bir ve her tarafından süslenen deniz canlılarıdır. Denizdeki tekne gezintilerini, sadece bu yunuslara bir göz atmak için almış olabilirsiniz.

Tarihi Yer

425

Alanya

Size Toros dağlarında güzel manzara ve gerçek Türk yaşamını göstereceğiz. Dim Nehri'nde öğle yemeği ile keyfiniz katlanacaktır.

Yarım Günlük

340

Alanya

Dimçayı, turistler ve yöre halkı için çok popülerdir. Alanya'nın sıcağından kurtulabilir ve serin suların yanında rahatlayabilirsiniz. Kendi Barbekü yeriniz bile var. Sakın kaçırmayın...

449

Antalya

Alanya Yeşil Kanyon gezisi, turistleri ve güzel yeşil kanyona tekne ile özel bir yolculuk sunuyor ve Toros Dağlarının doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilir ve orada berrak sular içinde yüzebilir. Gezi Alanya, Konaklı, Mahmutlar ve Avsallar'dan alınabilir.

Tarihi Yer

499

Antalya

Alanya M.A.S turu Side, Perga, Aspendos ve muhteşem Kurşunlu Şelalesi gibi tarihi ve antik yerleri içeren eğlenceli ve bilgilendirici bir günlük tur. Bu tur Alanya ilinden başlıyor. Tapınak ve antik tiyatro da bu tur sırasında ziyaret edilir.